Inženýrská činnost a projektování pozemních staveb

Náplň práce:

• Výkon inženýrské činnosti, tj. zajišťování stanovisek a potřebných povolení pro prováděné stavební zakázky v průběhu celé doby výstavby, kompletace dokladové části
• Projektování objektů pozemních staveb pod vedením vedoucího projekčního ateliéru
• Zhotovení dodavatelské dokumentace a dokumentace skutečného provedení
• Návrhy plánů organizace výstavby ve spolupráci se stavbyvedoucím zhotovitele stavby

Požadujeme:

• SŠ či VŠ stavebního zaměření, optimálně obor pozemní stavby nebo architektura
• Základní znalost stavebního zákona a povolovacích procesů
• Orientace ve stavebních normách, technických podkladech, legislativě a předpisech
• Znalost AutoCAD podmínkou; Revit (nebo obdobný databázový systém) výhodou

Nabízíme:

• Služební automobil do osobního užívání
• Práce na zajímavých projektech ve stabilní společnosti
• 13. a 14. plat v případě splnění ekonomického plánu
• Příspěvek na stravování
• Vzdělávací programy, školení

V  případě zájmu nás, prosím, kontaktujte.